Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Půjčka na vyplacení nevýhodných (i SMS) půjček, konsolidace

Dostali jsme se do toho ani nevíme jak. A teď máme veliký problém a hledáme cestu, jak pokračovat dál a zase dát vše do pořádku. Proto zde podáváme tento inzerát. Potřebujeme nutně s manželem konsolidovat několik nevýhodných úvěrů. Jsme oba zaměstnaný a pobíráme ID. Jsme schopni splácet částku 12000 Kč měsíčně. Ale nelze ručit nemovitostí. Bohužel se jedná o velmi mnoho peněz. Něco díky tomu, že jsme si vzali moc. A taky jsou tam nevýhodné podmínky a nabíhají nesmyslná penále. U některých úvěrů jsme několik dní po splatnosti. Bohužel konkrétně ty jsou úvěry, které jsme si vzali přes SMS. A kde jsou denně velké procenta z prodlení a pokuty. A to nás zrovna teď pálí nejvíce. Peníze bychom potřebovali do konce měsíce, pak už by jsme měli skutečně velký problém a žádaná částka by mohla velmi narůst. Vždy jsme řádně spláceli a byli bezproblémoví dlužníci. Pak ale manžel přišel o zaměstnání, našel sice ihned práci novou, ale měl zde o mnoho méně peněz. A už se nezvládalo tak řádně splácet. Dřív jsme to měli takřka vypočítané na korunu a vždycky jsme dodržely řádný termín. Nyní má manžel lépe placenou práci a ještě chodí na brigády. Tak snad by jsme to zase mohli dát nějak do kupy. To by bylo potřeba sehnat celých 600 000 Kč na tuto konsolidaci. A neexistuje nikdo, kdo by nám to dal. Tak to zkoušíme tady. Nemáme žádné jiné dluhy, nejsme v exekuci a ani insolvenci. Jenom jsme pár dnů po splatnosti. Hlavně je teď důležité se zbavit těch nevýhodných SMS. Pak už by to bylo veselejší. Děkujeme předem za pomoc a za rozumné nabídky. Jistě by se tady někdo. Věříme v to.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Konsolidace nebankovních půjček bez registru a zástavy

Dobry den, mám zájem o konsolidaci nebankovních půjček. Mám několik nebankovních půjček, které by jsem potřeboval spojit. Všechny nebankovní dluhy zaplatit a pak platit vám. Kromě toho mám poté ještě 2 půjčky, ale ty jsou v bance. Tam ale nejsou splá... .

Konsolidace půjček pro studenty - Nabídněte mi něco, děkuji

Hledám konsolidaci půjček, kterou lze schválit i pro studenty. Dlužím 35000 Kč, u bankovních i nebankovních společností. Vzniklo to najednou, kdy jsem dosáhla 18 let. Šla jsem a půjčila jsem si od více společností peníze, které jsem utratila. A teď j... .

Doplacení půjček a vyplacení dluhů - bez registru a zástavy

Dobrý den, poptávám nějakého investora, který by půjčil 80000 Kč. Mám malé děti a bohužel jsem se dostala do registru. A to není vše, mám ještě mám exekuci díky bývalému příteli. Jsem na RD (rodičovské dovolené) a přítel pracuje jako číšník. Dohromad... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!