Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Naše firma poskytuje Půjčky a úvěry, které jsou určeny všem klientům s nižší bonitou. A kteří nemohou nebo nechtějí žádat o půjčku v bankovním sektoru. Nebo kteří již požádali, ale nebyli schváleni. Zejména z důvodu nedostatečné bonity, záznamu v registru popř. jsou v exekuci.

Dle naší zkušenosti tito klienti nemají v bance vůbec žádnou šanci o schválení. A v nebankovní sektoru na druhou stranu mají problém dosáhnout na dostatečně vysokou sumu. Proto přicházíme s řešením, které nevyžaduje vysokou bonitu. A jsou vhodné pro každého. Zejména pokud máte k dispozici nemovitost.


Podmínka pro schválení půjčky je ručení vhodnou nemovitosti nebo mít jiný vhodný majetek. Například automobil nebo zlato. Pokud žádnou nemovitost nevlastníte, může být i třetí osoby. Která vám dá svolení, aby jste jeho/její nemovitost k tomuto účelu použili. U nás lze realizovat ručení:

* rodinným domem
* bytem a to i družstevním
* rekreačním objektem (chatou), komerčním objektem (provozovna)
* pozemky, stavební parcely
* v některých případech u nás ručit zlatem, stříbrem, starožitnostmi, elektronikou a automobily a motocykly

Naše možnosti jsou neomezené. Můžete žádat již od pár tisíc korun a až do výše 80% z ceny majetku. Máte-li například byt v hodnotě 1 000 000 Kč, ihned vám půjčíme až 800 000 Kč. A přitom tento produkt bude vhodný i pro žadatele s nízkou bonitou. Kteří mají například záznam v registru, mají nedoplacené dluhy nebo se v minulosti opozdili se splátkami.

Posouzení žádosti je téměř okamžité. Stačí nám zaslat vaši žádost. Vyplacení finančních prostředků probíhá okamžitě u podpisu smlouvy. A to buď převodem na váš bankovní účet nebo vyplacení na ruku. Splatnost úvěru si určíte sami - a to jak délku splácení tak i výši měsíční splátky. Všechny naše půjčku jsou automaticky s možností předčasného splacení.

Vhodné i pro lidi s nižší bonitou: nenahlížíme do registrů, nekontrolujeme vaše minulé dluhy, nezjišťujeme vaši finanční historii. A nevybíráme žádné poplatky. Tato nabídka je skutečně vhodná pro každého, kdo má jakýkoliv majetek, který je vhodný k ručení. Ať již se jedná o nemovitost nebo například automobil.

Na spolupráci se těší M-Legion s.r.o., 774652844, hotovost-hned@seznam.cz.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček