Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Naše firma poskytuje Půjčky a úvěry, které jsou určeny všem klientům s nižší bonitou. A kteří nemohou nebo nechtějí žádat o půjčku v bankovním sektoru. Nebo kteří již požádali, ale nebyli schváleni. Zejména z důvodu nedostatečné bonity, záznamu v registru popř. jsou v exekuci.

Dle naší zkušenosti tito klienti nemají v bance vůbec žádnou šanci o schválení. A v nebankovní sektoru na druhou stranu mají problém dosáhnout na dostatečně vysokou sumu. Proto přicházíme s řešením, které nevyžaduje vysokou bonitu. A jsou vhodné pro každého. Zejména pokud máte k dispozici nemovitost.


Podmínka pro schválení půjčky je ručení vhodnou nemovitosti nebo mít jiný vhodný majetek. Například automobil nebo zlato. Pokud žádnou nemovitost nevlastníte, může být i třetí osoby. Která vám dá svolení, aby jste jeho/její nemovitost k tomuto účelu použili. U nás lze realizovat ručení:

* rodinným domem
* bytem a to i družstevním
* rekreačním objektem (chatou), komerčním objektem (provozovna)
* pozemky, stavební parcely
* v některých případech u nás ručit zlatem, stříbrem, starožitnostmi, elektronikou a automobily a motocykly

Naše možnosti jsou neomezené. Můžete žádat již od pár tisíc korun a až do výše 80% z ceny majetku. Máte-li například byt v hodnotě 1 000 000 Kč, ihned vám půjčíme až 800 000 Kč. A přitom tento produkt bude vhodný i pro žadatele s nízkou bonitou. Kteří mají například záznam v registru, mají nedoplacené dluhy nebo se v minulosti opozdili se splátkami.

Posouzení žádosti je téměř okamžité. Stačí nám zaslat vaši žádost. Vyplacení finančních prostředků probíhá okamžitě u podpisu smlouvy. A to buď převodem na váš bankovní účet nebo vyplacení na ruku. Splatnost úvěru si určíte sami - a to jak délku splácení tak i výši měsíční splátky. Všechny naše půjčku jsou automaticky s možností předčasného splacení.

Vhodné i pro lidi s nižší bonitou: nenahlížíme do registrů, nekontrolujeme vaše minulé dluhy, nezjišťujeme vaši finanční historii. A nevybíráme žádné poplatky. Tato nabídka je skutečně vhodná pro každého, kdo má jakýkoliv majetek, který je vhodný k ručení. Ať již se jedná o nemovitost nebo například automobil.

Na spolupráci se těší M-Legion s.r.o., 774652844, hotovost-hned@seznam.cz.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

SMS půjčka ihned na bankovním účtě ještě dnes

Dobrý den, potřebuji ihned peníze na bankovním účtě a nemám žádný čas čekat, ideálně ještě dnes. Momentálně sháním 50000 Kč. Už jsem zkoušel všechno možné, od žádosti u bank (kde nemám šanci) až po všechny možné nebankovní společnosti. Cetelem, Home ... .

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Potřeboval bych vás požádat o nebankovní půjčku bez doložení příjmu. Dříve jsem se živil jako OSVČ, ale měl jsem úraz. Ze kterého jsem se plně uzdravil. Od minulého měsíce mám starobní důchod 8100 Kč a potřebuji obnovit OSVČ, kterou jsem přerušil PN.... .

Půjčka na MD 200 000 Kč - 400 000 Kč bez poplatku a zástavy

Dobrý den, našel by se tady někdo, kdo by byl ochotný pomoci mamince na MD, které nechce nikdo podat pomocnou ruku? Jmenuji se Renata Bělochová, moje telefonní číslo neuvádím, ale můžu dát na vyžádání po obdržení vašich podmínek. Můžete mi napsat bje... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2022

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!