Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Doplacení půjček a vyplacení dluhů - bez registru a zástavy

Dobrý den, poptávám nějakého investora, který by půjčil 80000 Kč. Mám malé děti a bohužel jsem se dostala do registru. A to není vše, mám ještě mám exekuci díky bývalému příteli. Jsem na RD (rodičovské dovolené) a přítel pracuje jako číšník. Dohromady máme docela slušný příjem, ale vzhledem k splátkám na exekuci se značně snižuje. A ještě splatíme telefony a nějaké vybavení na splátky. Takže když se sečtou naše nedoplacené dluhy, tak dělají 80 000 Kč. A přesně to chceme doplatit a mít vyplacené jedním úvěrem. Byla bych ráda, kdyby se našel slušný člověk, který by půjčil. Ať můžeme vše doplatit a zůstane nám jen tohle. Měsíčně máme 32000 Kč, ale výdaje máme tak 25000 Kč. Tak proto hledáme touto cestou. Měsíčně jsme schopni splácet 6000 Kč. A na úrocích se nějak domluvíme, i když jsme tedy ochotni jednat a zaplatit vám docela dost. Majetek na ručení žádný nemáme, bydlíme totiž s přítelem v pronajatém domě. Pokud by to šlo bez registru a zástavy, tak to velmi oceníme. Jinou možnost momentálně nemáme. Prosím kontaktujte mě co nejdříve (733186453). Děkuji za nabídky. Ale jen seriózní zájemci, žádní podvodníci (zálohy, 900, pojištění a podobně). Ještě bych ráda dodala, že ta má exekuce nevznikla mojí vinou. Já jsem zodpovědná, jen to zůstalo na mně. Už mě nenapadá, co by vás ještě mohlo konkrétně zajímat. Snad je to vše. Kdyby jste potřebovali něco doplnit nebo se na něco zeptat, tak zatelefonujte na můj telefon a dořešíme to tak. Nebo i napište. S pozdravem, Miroslava Ostadalová.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

ÚVĚR 1 milion na spojení/vyplacení dluhů a a půjček a konsolidaci

Jsem OSVČ již 20 let. V DP za minulý rok mám obrat cca 1,33 mil. Kč, základ daně 735 tisíc Kč. Jsem rozvedený, děti již dospělé. Po rozvodu v r.2010 jsem v rámci vypořádání SJM převzal překlenovací úvěr od Wüstenrotu z r.2006 a řádně jej splácel. V r... .

Peníze na doplacení menších půjček - asi 50000 až 60000 Kč

Sháním peníze ve výši 50000 Kč až 60000 Kč od soukromých zdrojů, ne bankovních institucí. Jejich vynaložení bude takové, že s nimi doplatím více menších půjček. Dále by tam byla i část na auto.Píši zde zejména kvůli soukromým osobám, které mají svoje... .

Ještě dnes! Půjčku na doplacení dluhu (na splátky)

Potřeboval bych od vás 50 tisíc, které bych použil na doplacení opožděného dluhu. Z důvodu stěhování a kauce za podnájem na bydlení jsem nemohl zaplatit splátky na auto. Přišlo to nečekaně a prostě jsem už pak neměl peníze, abych jim zaplatil. A tak ... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!