Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

Dobrý den,
víte někdo o někom, kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem v ČR? Napište mi na email a poradíme se.

Měla bych zájem o půjčku, bohužel v bance mi nepůjčí kvůli jednomu negativnímu záznamu v bankovním registru BRKI, který se týkal zpožděné jedné platby – nedopatření. Jinak jsem nikdy neměla žádnou exekuci či insolvenci, ani jiný prohřešek vůči platební morálce.

Bohužel však nemám České občanství, jelikož pocházím z Polska, ale již přes pět let zde žiji a pracuji. Mám potvrzení o přechodném pobytu vydané Ministerstvem vnitra České republiky a přidělené České rodné číslo, nyní jsem zažádala o trvalý pobyt zde na mé trvalé adrese v České Republice, bohužel jeho vyřízení bude trvat až tři měsíce. S Polskem již nemám žádné vazby, nemám tam známé ani rodinu, všichni jsou také zde v České Republice. Zde jsem si již před čtyřmi lety udělala řidičský průkaz.

Dále bych chtěla uvést, že již přes pět let pracuji v jedné firmě – Elektrometall s.r.o., mám smlouvu na dobu neurčitou a průměrný plat cca 18 000 Kč čistého. Mám závazek vůči bance, který bezproblémově splácím. Měsíční splátka činí 2889,-Kč

Již přes tři roky bydlím na jedné adrese spolu se svým přítelem, který má České občanství. Bydlíme zde v pronájmu a bydlení zde máme jisté i do budoucnosti, jelikož byt vlastní náš společný známí, se kterým máme výborné vztahy. Počet členů naší domácnosti jsou tři – já, přítel a náš pejsek.

Na základě těchto informací bych chtěla vědět, zda mám možnost získat Vaši půjčku. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat kvůli bližším informacím. Chápu že půjčit peníze cizince, byť s přechodným pobytem, není zrovna nejbezpečnější, ale v případě potřeby je můj přítel ochoten se za mě i smluvně zaručit.

S pozdravem Ewa Sandecka
Klášterní 247,
364 61 Teplá
Tel.: 723-786-442
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček