Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Kdo půjčí na směnku na MD - od 20 000 Kč nahoru

Už jsem tady psala, ale nedostala jsem rozumnou odpověď od nikoho. Nic mi nepomohlo a musím vás poprosit ještě jednou. Ale místo 15000 Kč bych tentokrát chtěla už 20000 Kč. A taky jsem slevila z mých požadavků, klidně to může být i na směnku. Jak jsem už říkala, tak jsem maminka na MD. Nedávno jsem se stěhovala do prázdného bytu a ten bych chtěla vybavit, alespoň tím nejzákladnějším. Jsem kvůli minulosti v registru dlužníků, proto mi banka nepůjčí. Zkoušela jsem rodinu, ale ani ta mi nijak nepomůže. A nebankovní firmy nemají zájem, protože jsem na MD a atd. Potřebovala bych 20000 Kč a více. Mám příjem 13000 Kč a z něho si můžu dovolit odtrhnout cca 2000 Kč. tedy bych vám to během jednoho roku celé dala zpět a i s úrokem. K mé smůle nemůžu ničím ručit ani nabídnut zástavu. Ale když nabízím i směnku, tak by jsme se snad mohli domluvit i takto? Už mi opravdu dochází energie s neustálým hledáním a poptáváním peněz. Když mě nikdo nechce poctivě schválit. Co se týká těch, co od lidí chtějí poplatky, zálohy a kauce. Tak ať mi takoví ani nepíšou, nic jim nedám. Řekněte si o úplně libovolné podmínky, kolik chcete prokovou sazbu, kolik mám přeplatil, co mám doložit...naprosto všechno si určete. A já se přizpůsobím. Moc prosím, aby se mi konečně někdo ozval. Raději bych sice viděla vše na smlouvu, ale to nikdo nenabízí, tak pak klidně podložené i směnkou. Doufám, že mi tato žádost už konečně vyjde a někoho zaujme. Moc bych těch 20000 Kč potřebovala. Pokud by jste nabízeli i nahoru, vyšší částky, tak mi dejte o tom vědět. Děkuji, Iveta Schönigerová, +420721669585, Teplice.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Pujčí mi někdo 30 000 Kč na směnku? Co musím splnit?

Hledám strašně rychle pomoc. Potřebovala bych vědět, jestli by mi někdo nemohl půjčit 30000 Kč na směnku, které bych potřebovala na svoje dluhy. Bohužel jsem ztratila spoustu času tím, že jsem zkoušela všechny zbytečné možnosti. Jako že jsem podávala... .

300 000 Kč na směnku, na zaplacení dluhů bez zástavy

Dobrý den, musím vás bohužel požádat o peníze, které ale nejsou určeny pro mě. Podávám žádost o 300 000 Kč i na směnku. Akceptuji nabídky od všech lidí, kteří by mi chtěli pomoci. Mám ale už zkušenost, že u firem a společností nemám šanci na schválen... .

Půjčka na směnku 20000 Kč na 100% úrok

velice nutně sháním 20000 Kč od nějakého soukromníka, nikde jinde jsem nepochodil. Ani banky ani nebankovní společnosti mi nevyjdou. Proto žádám touto cestou. Potřebuji půjčit nutně a rychle, žádné zdržování a složité dokládání nebo vyřizování. Chci ... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!