Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Kdo půjčí invalidnímu důchodci 100 000 Kč? Mám exekuci

Zdravím vás, jsem invalidní důchodce a chci si půjčit 100 000 Kč. Na rovinu vám i řeknu, že mám exekuci. Kterou řeším a splácím pravidelně 1500 Kč. Mám výživné, tam platím taky 1500 Kč. A posledním nutným výdajem je nájem, který mi činí 2000 Kč. Sám žádný velký majetek nemám, rozhodně ne nic k zástavě, jen spíše osobní věci. A protože jsem v invalidním důchodu, tak ani nemám moc možností jak si přijít k větším penězům. A to je i důvod, proč žádám o půjčku. Teď tedy k těm mým příjmům. Jako invalidní důchodce pobírám 5400 Kč. K tomu ještě navíc i a pečuji o osobu blízkou. A na ni pobírám sociální příspěvek 6000 Kč. Tj. celkem mám k dispozici 11400 Kč a moje nutné výdaje jsou 5000 Kč + běžné výdaje. Takže kdyby se našel někdo, kdo by mi dal 100 000 Kč, tak bych mohl splácet asi 1500 Kč až 2000 Kč. A dobu splatnosti (ukončení splátek) bych stihl asi za 5 let a to tam započítám i něco pro vás jako zhodnocení peněz. Nemovitost nemám a tak žádná zástava. Půjčí mi prosím někdo? vyžaduji ovšem jen solidní jednání. Již jsem měl tu čest s lidmi, kteří vyžadují prvotní splátku na důkaz bonity či různé zálohy apod. Děkuji, ale toto mi opravdu neposílejte, s nikým takovým mluvit nebudu. Ale u naprosto všech ostatních si budu velice vážit každé zprávy, kterou mi zanechají. A odpovím úplně každému. Prosím na badurapetr00@seznam.cz. Pokud vyžadujete rovnou telefonování, tak na +420603961885. Děkuji za seriózní jednání, u mě je zaručeno, Badura Petr.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Kdo půjčí na směnku na MD - od 20 000 Kč nahoru

Už jsem tady psala, ale nedostala jsem rozumnou odpověď od nikoho. Nic mi nepomohlo a musím vás poprosit ještě jednou. Ale místo 15000 Kč bych tentokrát chtěla už 20000 Kč. A taky jsem slevila z mých požadavků, klidně to může být i na směnku. Jak jse... .

Kdo mi půjčí 20000 Kč na ruku na 24 měsíců?

Vyskytuje se zde někdo, kdo půjčí 20000 Kč na ruku? Moc prosím o finanční pomoc, opravdu mi musíte někdo něco nabídnout, nemám jinou možnost. Kdo mi půjčí 20000 Kč na ruku se splatností 24 měsíců? Ozvěte se na mobil nebo e-mail. Dostala jsem se do fi... .

Kdo mi půjčí rychle peníze bez poplatků a registrů

Taky si kladete stejnou otázku jako spousta lidí okolo? Kdo mi půjčí rychle peníze bez poplatků a registrů? Pak jste u nás možná našli odpověď. Pokud máte zájem o půjčku, která je rychlá, bez poplatků a kontroly registrů, tak můžete kontaktovat přímo... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!