Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Sloučení nebankovních úvěrů bez registru a ručení, přijmu cokoliv

Dobrý den, rozhodla jsem se využít internetu ke zlepšení své finanční situace. Jde mi o to, že by jsem potřebovala asi 30 000 Kč, které bych použila na sloučení nebankovních úvěrů. Aby se mi to lépe splácelo a měla jsem to jednodušší. všechno to začalo už dávno. Před pár lety jsem se dostala do soukromých i finančních problémů. Během měsíce jsem přišla práci a zároveň jsem se dostala do exekuce díky mému bývalému manželovi. Který po rozvodu nesplácel u tehdejšího Multiservisu splátky za televizi. Takže jsem do takového finančního problému spadla i já. Abych se vyhnula exekuci na majetek, vzala jsem si několik nebankovních půjček. Abych to mohla doplatit. Jinak to tehdy nešlo, protože jsem neměla zaměstnání. Práci už mám 2 roky, ale stále v tom tzv. lítám a splácím jen poplatky za prodloužení. Potřebovala bych provést sloučení všech mých nebankovních úvěrů a konečně to už doplatit. Zvlášť když se jedná jen o 30 000 Kč a už to řeším tolik let. Moc by mi tedy pomohlo, abych splatila všechny půjčky najednou. A splácela pouze jednu. Mohu splnit podmínky pokud to bude bez ověřování registru, kde kvůli hrozící exekuci již jsem zapsaná. A taky bez ručení nebo ručitele. Podmínky ohledně zaměstnání splňuji, nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě. Můj měsíční příjem je cca 15000,- Kč. Moje měsíční výdaje za bydlení a inkaso se bez nebankovních půjček pohybují kolem 8 000,- Kč. Mohu tedy splácet 2000,- Kč měsíčně. Žiji sama, děti jsou již dospělé a samostatné. Nemám za ně a ani za nikoho jiného žádné další výdaje. Moje současná situace je taková, že vše finančně zvládám. Uhradím všechny nutné výdaje na žití a taky včas platím nebankovním společnostem za jejich úvěry. Bohužel jsou to takové částky, že to stačí pouze na uhrazení prodloužení. A tak ve skutečnosti není nic spláceno a není mi ukrajováno z dluhu. Proto hledám cestu, tak nebankovní úvěry doplatit a konečně se jich již jednou pro vždy zbavit. Tak jak je splácím nyní, tak bych je mohla splácet do konce života. Přijmu jakoukoliv rozumnou nabídku, která by to řešila. ne peníze předem! Děkuji předem za Váš čas strávený u řešení mé žádosti. S pozdravem, mé telefonní číslo je 731496590 a psát můžete rovněž na evarichtrov@seznam.cz. Děkuji za přečtení.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Konsolidace nebankovních úvěrů - Spojení úvěrů do jednoho

Dobrý den, potřebuji udělat konsolidaci nebankovních úvěrů. Sháním někoho, kdo by byl ochoten mi pomoct a půjčil by 70 000 Kč, abych mohla spojit nebankovní úvěry do jednoho. Dostala jsem se do registru dlužníků a banka mi nepůjčí. Co jsem zkoušela, ... .

Konsolidace nebankovních půjček bez registru a zástavy

Dobry den, mám zájem o konsolidaci nebankovních půjček. Mám několik nebankovních půjček, které by jsem potřeboval spojit. Všechny nebankovní dluhy zaplatit a pak platit vám. Kromě toho mám poté ještě 2 půjčky, ale ty jsou v bance. Tam ale nejsou splá... .

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Nabízíme klientům v celé republice půjčku bez ručení. Ke schválení není nutné ručení, nekontroluje se registr a je možné vše vyřídit ještě dnes. Půjčku nabízíme bez nahlížení do registru dlužníků a navíc i bez poplatků. Naše produkty si lze sjednat v... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!