Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Rychlá Půjčka ve zkušební době - 50 000 Kč BEZ doložení příjmu

Dobrý den. Poptávám velmi rychlou půjčku i pro lidi ve zkušební době. Prosím konkrétně o půjčku ve výši 50 000 Kč ve zkušební době a která by mohla být vyplacena třeba již tento týden. Změnil jsem práci kvůli tomu, že mi zaměstnavatel nechtěl změnit smlouvu na hlavní poměr. A ještě za to, že jsem odešel mi snížil plat. V novém zaměstnaní jsem již měsíc, ale ve zkušební době. A to je problém, proč se mi nikde nedaří získat peníze - nikdo nepůjčuje lidem ve zkušební době bez smlouvy na HPP na dobu neurčitou. Budoucí smlouva je na hlavní poměr na dobu tří let se základem 15200 Kč a příplatky za docházku a další až do výše 25000 Kč hrubého. Nyní ale ještě ve zkušební době bych potřeboval rychlou půjčku 50 000 Kč bez doložení příjmu. Mám ještě nějaké závazky u dvou bank. Poplatil jsem co se dalo včetně prostředků pro mého dvouletého syna, ze zmíněné výplaty. Nyní jsem minimálně dva měsíce bez prostředků. Potřebuji tedy od vás peníze na umoření jedné banky a na přežití do dalších dvou měsíců, kdy dostanu první výplatu. Na to vše bych potřeboval ideálně ještě tento týden rychlou půjčku 50 000 Kč. Nechci ručit žádnou nemovitostí a ani nechci shánět žádného dalšího ručitele. Zaručil bych se já vám osobně podpisem na smlouvě, podepsána může být i u notáře. Měsíčně mohu splácet okolo 2600 Kč a představoval bych si tuto rychlou půjčku ideálně se splatností na dva roky. Mohl by mi zde někdo udělat nabídky na tyto peníze ve zkušební době a bez doložení příjmu? Prosím bez placení jakýchkoliv záloh předem. Rychlost vyplacení by byla dost důležitá. Předem moc děkuji za kontaktování a zaslání konkrétních podmínek Vaší nabízené půjčky ve výši 50 000 Kč. Michal Kamenec.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Půjčka ve zkušební době 5000 - 10000 Kč - KDO půjčí?

Hledáme nějaký způsob, jak by jsme si mohli přijít k penězům i když je přítel ve zkušební době. Po několika žádostech (zamítnutých samozřejmě) jsme dospěli k názoru, že jediná možnost je u soukromého člověka, který by vyplácel svoje vlastní peníze. A... .

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Dobrý Den. Jmenuji se Kateřina Maršíková. Je mi 18 let. Zkouším hledat půjčku, ale na nic nemohu narazit. Potřebuji si půjčil 80 000 Kč, které by jsem chtěla použít na začátek mého života. Právě jsem začala pracovat a ještě jsem ve zkušební době. A p... .

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Potřeboval bych vás požádat o nebankovní půjčku bez doložení příjmu. Dříve jsem se živil jako OSVČ, ale měl jsem úraz. Ze kterého jsem se plně uzdravil. Od minulého měsíce mám starobní důchod 8100 Kč a potřebuji obnovit OSVČ, kterou jsem přerušil PN.... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!