Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Hledám půjčku pro zaměstnance na dluhy, spojení půjček

Dobrý den, sháním půjčku okolo 200 000 Kč. Peníze bych rád využil na doplacení svých restů z mladí a sloučil si vše do jedné půjčky. Tím by se mi velmi ulevilo, protože by jsem měl menší měsíční splátky a taky by jsem měl jen jeden úrok. Bohužel z ladí mám více závazků, které pro mě nejsou výhodné. Je mi 27 let a jsem zaměstnán jako skladník na dobu určitou. Aktuální příjem se mi pohybuje mezi 16 000 Kč - 18 000 Kč čistého měsíčně. Doplácím exekuci z platu 2000 Kč každý měsíc. Mám záznam v Solusu, takže je pro mě půjčka v bance nemožná. Aktuálně žiji s přítelkyní, která vydělává 15000 Kč čistého. V poslední době jsme se dostali do tíživé situace. Jelikož se nám rozbilo auto a různé jiné věci, které nás vysály z peněz. A rádi bychom se zas postavili na vlastní nohy s jednou půjčkou. V tuto chvíli jich máme více, jejich splátky jsou dost vysoké a nevycházíme měsíčně s penězi tak, aby jsme je mohli všechny splácet a zároveň abychom mohli i slušně žít. Já i má přítelkyně máme zaměstnání, máme příjem a jsme zaměstnanci. Představoval bych si půjčku pro zaměstnance, která by nebyla vázaná na využití. Abych ji mohl použít na vyplacení dluhů a konsolidace. Bohužel nebydlíme ve vlastním, nevlastníme nemovitost a tak nemůžeme nabídnout zástavu. K ručení rovněž nic nemáme. Kromě auta, ale to si nejsem jistý, jestli by se jím dalo ručit. Ano, mám exekuci. Kterou platím každý měsíc z mého platu a dělá mi 2000 Kč. Peníze, žádaných 200 000 Kč, bych chtěl využít na konsolidaci. Příjem ze zaměstnání je možno doložit. Výše úroku je na věřiteli a přeplacení taktéž. Neorientuji se v tom, takže si tyto parametry nechám nabídnout. Předem děkuji za jakýkoliv kontakt ze strany věřitelů. Samozřejmostí je, že by jsem velmi nerad platil jakékoliv poplatky za vyřízení apod. Jelikož má příjem ze zaměstnání, tak si mohu dovolit splácet. Kontaktujte mě prosím s dalšími dotazy co nejdříve! S pozdravem, E. Prantl.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

ÚVĚR 1 milion na spojení/vyplacení dluhů a a půjček a konsolidaci

Jsem OSVČ již 20 let. V DP za minulý rok mám obrat cca 1,33 mil. Kč, základ daně 735 tisíc Kč. Jsem rozvedený, děti již dospělé. Po rozvodu v r.2010 jsem v rámci vypořádání SJM převzal překlenovací úvěr od Wüstenrotu z r.2006 a řádně jej splácel. V r... .

Hledám investora, který půjčí peníze na podnikání/investici

Zdravím Vás všechny a zároveň i přikládám rozumnou poptávku, která stojí za zvážení. Já i můj společník by jsme chtěli poprosit soukromé investory o peníze. A to ty, kteří by byli ochotní uvolnit své finance a půjčit nám na podnikatelský záměr. Bohuž... .

Půjčka pro zaměstnance (250 000 Kč) na směnku? S příjmem

Dobrý den, hledám poctivého investora, který by byl ochoten půjčit peníze zaměstnancovi s příjmem. Potřebuji na směnku částku 250 000 Kč. Trochu problém je čas, protože peníze musím mít nejdéle do středy tohoto týdne. Takže by jsme se museli ihned ně... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!