Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

150 000 Kč jako půjčka na Směnku od Lichváře

Dobrý den, dostal jsem se do takové situace, kdy žádám o pomoc i lichváře a o jejich půjčky na směnku. Je tady možnost získat od soukromé osoby (lichváře) 150 000 Kč? Potřebuji splatit dluhy z nepovedeného podnikatelského záměru. Jsem v takové situaci, kdy se nemohu obrátit na banku a ani na nebankovní nabídky. Jsem ochoten přistoupit i na "lichvářský" úrok 100% atd. V podstatě budu souhlasit se vším tak dlouho, dokud to bude poctivé a férové. Nemám nemovitost ani jiný cenný majetek k ručení. Jedině bez zástavy. Jediné východisko vidím ve směnce a penězích od lichváře. Ale zatím se nikdo nenašel, zkoušel jsem už prakticky vše. Kromě společností preferujících zdlouhavé papírování bez výsledku. Případně nabídek, kde je nutné platit zálohy a kauce předem. Nabídněte, vše zaplatím na úrocích. Vrátím klidně i jednou tolik. Oproti 150 000 Kč by jsem byl ochoten vrátit i 300 000 Kč. Preferuji rychlé jednání - velmi to spěchá. PS.: bohužel jsem v registru, nicméně mám plný invalidní důchod 9000 Kč a prokazatelný příjem ze zaměstnání 5200 Kč. Jsem svobodný, bez exekuce. Takže nebojte, bude kde brát. A budu mít z čeho splácet. V případě zájmu i dojedu za Vámi. PS.: z časových důvodů prosím o nabídky e-mailem. Nabízejte cokoliv, i ty lichváře a směnky, hlavně ať se k 150 000 Kč nějak dostanu. Děkuji moc za každou odpověď, pište na capricorn1@post.cz, Jirka.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Půjčka pro matku na MD od lichváře na směnku na exekuce, kdo?

Dobrý den, jsem matka na MD a poptávám kontakty na lidi, kteří mi půjčí 120000 Kč. Můj měsíční příjem je 4300 Kč. Mám jednoho syna, jsem svobodná. A nutně bych potřebovala půjčit 120 000 Kč na moje dluhy. Měsíčně jsem schopná splácet 2000 Kč. Hlavně ... .

20 000 Kč jako půjčka pro nezaměstnanou na úřadu práce?

Chci 20000 Kč na běžné věci do domácnosti. Jsem ale nezaměstnaná a nemám příjem. Dostala jsem se do finančních problému, do velmi těžké finanční situace. Můj bývalý manžel mi vybral domácnost a já teď nemám jak žít. A poněvadž jsem vedená na úřadu pr... .

Půjčka na dluhy - i od lichváře do 700 000 Kč

Dobrý den, mám veliký problém a nevím už kam bych se měla obrátit o pomoc. Přijmu pomoc od kohokoliv, i od lichváře. Prosím a žádám každou soukromou osobu, která by byla ochotna půjčit ženě s 2-mi dětmi částku 700 000 Kč. Pracuji, jsem schopna doloži... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2024

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!