Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Půjčka 500 000, Kč bez zástavy na zaplacení dluhů ihned

Poptávám: Půjčka 500000 Kč, bez nutnosti zástavy. peníze chci použít na zaplacení dluhů. Nejdůležitější pro mě je vyplacení ihned.

Chci přes inzerci požádat o rychlou půjčku ve výši 500 000 Kč na doplacení nevýhodných úvěrů a dluhů. Před lety jsem se snažila začít podnikat v oblasti obchodu, ale výsledkem bylo jedině to, že jsem si postupně nabrala nevýhodné půjčky a kreditní karty. Několikrát jsem žádala o konsolidaci, kterou všude nabízejí, ale nikde jsem neuspěla. I když jsem všechno měla řádně splácené. Naletěla jsem na nabídky několika podvodníků, kteří chtěli tisícové poplatky předem, ale půjčku neposkytli. A tím jsem se dostala do situace, ve které nyní jsem.

Kvůli těmto dluhům pravidelné splátky úvěrů začaly být v prodlení. Tím pádem se zvyšovaly o penále za pozdní příchod atd. Řešila jsem to telefonátem mým věřitelům a posouváním termínů splátek. Řešila jsem to platbami na přeskáčku. Toto řešení fungovalo 2 měsíce, ale pak to přišlo. Začaly chodit výhrůžky o zpoplatnění úvěrů a jejich okamžité úhradě, výhrůžky exekuce atd. Nyní jsem v situaci, že mi pořád volají věřitelé a chtějí splátky. Jenomže na všechny není.

Proto potřebuji rychlou půjčku 500 000 Kč na zaplacení dluhů, ale potřebuji to ihned. Proto žádám o úvěr, který by mě zbavil všech ostatních půjček a měla bych pouze jednu měsíční splátku.

Jsem schopna měsíčně platit 10 000 Kč. Najde se někdo, kdo by byl schopen pomoci?

Manžel se to nesmí dozvědět, je nemocný, musím si to vyřešit sama. Jediné co chci je znovu začít žít, dostat poslední možnou šanci. A vyplatit všechny mé dluhy. Půjčené peníze půjdou jen a jen na doplacení úvěrů. Děkuji všem, co mi pošlou nabídku, či informují o možném řešení. Za každou možnou naději děkuji - zkrátka chci 500 000 Kč získat bez podvodů. Ještě jednou děkuji. Jsem z Brna.

S pozdravem Květoslava Hladilová, email: kkralovka@seznam.cz.
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček