Vyplňte tento formulář. Půjčka do 10 minut!

Férová nabídka nebankovní půjčky v registru do 150 000 Kč

Dobrý den,
jsem fyzická osoba nepodnikatel. Jsem Čech, 38 let, svobodný, žiji sám ve vlastním bytě na hypotéku v Praze 5 (hypo cca 5 000 Kč. měsíčně). Jsem zaměstnaný, nejsem ve zkušební době. Příjem mám papírové nízký. Mám ale i druhou práci a brigády (nedoložitelné příjmy). Telefon na paušál, platím včas. Mám též osobní automobil v hodnotě cca 200 tis., jsem jediným vlastníkem i provozovatelem. Nemám exekuci ani insolvenci. Nejsem v žádném soudním řízení, apod.

Mám jednu půjčku, cca 3.300 Kč měsíčně u Equa banky, splácím včas a bez problémů.

Pak mám jednu nebankovní půjčku u FairCredit, cca 2.700 Kč měsíčně, splácím také včas. Tento úvěr je ale nevýhodný, jak to u nebankovních půjček bývá.

Co nyní potřebuji je 150.000 Kč na splácení nebankovního úvěrů u FairCredit (30 000 Kč cca) a dále na dodělání bytu, ve kterém nyní bydlím (drobná rekonstrukce, kterou stále odkládám, protože mi došly peníze během rekonstrukce).

Banky mi odmítají poskytnout tyto peníze, vč. mých bank (Equa bank a Air bank). Zkoušel jsem tento týden CS, Zonky, Home Credit, Hello bank a další). Nikde mi nepůjčí ani 30 tisíc.

Problém je v registrech, kde mám uvedené úvěry, které jsou již doplacené nebo refinancované. Mám od těchto společnosti potvrzení e-mailem, že nic nedlužím a že je vše řádně doplaceno (bez-dlužnost). Bohužel ale registry se aktualizují zpětně a to celkem nepružné. Podívá-li se banka či úvěrová společnost do registru, tak mi odmítá půjčit, být argumentují tím, že jsou to staré a neplatné záznamy.

Potřebují urgentně 150 tis. Kč. Jsem schopen splácet měsíčně 3.000 Kč. Ideálně na cca 48 měsíců či více. Uvítám možnost předčasného splácení a mimořádných splátek. Určitě odmítám zástavu nemovitostí (to ani nejde, být je na hypotéku u Air bank). Odmítám lichvu, tj. že bych měl zaplatit více jak 200 tis.

Tlačí mě čas - chci si vzít v srpnu dovolenou celý měsíc a dodělat rekonstrukci v bytě. Být pak bude na prodej (začátkem příštího roku). Hodnota bytu po rekonstrukci v daně lokalitě min. 4,2 miliónů (reálná cena, ale zkušim prodat za více).

Můžete a umíte mi pomoci?

Děkuji za odpověď.

Jakub Rous

Tel.: 725426578
Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Podobné inzeráty půjček

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy a pro problémové

Dobrý den, zamotala jsem se do kruhu malých nebankovních půjček a již je nezvládám splácet. Proto bych touto cestou přes inzerci požádala o nabídky nebankovní půjčky bez registru a zástavy pro problémové klienty. Problémovými myslím to, že už mám něk... .

Rychlé nebankovní půjčky bez doložení příjmu, jen na OP

Dobrý den, hledám nabídky nějakých rychlých nebankovních půjček, bez doložení příjmu a pokud možno jenom na OP. Ocitla jsem se ve složité situaci, kterou jsem nucena bezodkladně řešit. Musím vyměnit kotel a na nový mi chybí finance. Potřebovala bych ... .

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí bez zástavy a poplatků

Dobrý den, hledám, kde by mi mohli půjčit opravdu poctivě bez poplatků a podvodů. Mám zaměstnání na dobu neurčitou. Pracuji v nemocnici jako nutriční terapeutka a to už od roku 1978, můj plat je 19000 Kč čistého. Jsem vdaná a mám děti. Děti už jsou a... .

Zobrazit nejnovější inzeráty půjček
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Novinky o nebankovních půjčkách

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Recenze: Půjčka i o víkendu na čerpací stanici v hotovosti ještě dnes

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Odložte si splátky na 3 až 6 měsíců z důvodu koronaviru

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Nebankovní půjčka bez zástavy nemovitosti a ručení

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Bankovní půjčka 1 milion na cokoliv, bez zástavy bez zajištění

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější inzeráty na nebankovní půjčky

Kdo půjčí Polskému občanovi s přechodným/trvalým pobytem?

V nové práci ve zkušební době, kdo mi půjčí peníze

Půjčka pro lidi s nízkou bonitou, které jsou vhodné pro každého

Půjčka bez ručení bez registru a ještě dnes. Žádejte ihned

Půjčí někdo opravdu poctivě a bez poplatků předem. Najde se někdo?

Nebankovní půjčky na podnikání. Až 300 tisíc do 24 hodin na účet

Nebankovní hypotéka na cokoliv - Oblíbené reality vyplácejí rychle

Nebankovní půjčky Brno od AKompas Brno - Inzerát nabídky

Zobrazit všechny inzeráty
Vyplňte formulář. Půjčka do 10 minut!

Porovnání nebankovních půjček - Srovnání nebankovních půjček - Srovnání půjček s kalkulačkou

Půjčky do 10 minut (www.pujckydo10minut.cz) 2011 - 2020

Internetové stránky PůjčkyDo10Minut.cz jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel rovněž neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Před použitím se seznamte s podmínkami služby, a ochranou osobních údajů a v případě nutnosti využijte kontaktních informací na provozovatele. Pevně věříme, že právě díky těmto stránkám získáte půjčku ještě dnes do 10 minut na váš bankovní účet!